Sieć Sklepów

TOPAZ

Polska sieć sklepów TOPAZ powstała w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim. Przez ponad 25 lat działalności sieć rozrosła się do ponad 120 punktów handlowych (57 sklepów własnych i 66 sklepów działających w modelu franchisingowym). Dobrze zorganizowana logistyka pozwala sieci zaopatrywać sklepy w najlepszej jakości wyroby i towary w modelu 24-godzinnym. Szeroki wybór produktów świeżych, w tym przede wszystkim najwyższej jakości wyrobów mięsno-wędliniarskich oferowanych w tradycyjnych ladach mięsnych oraz własne wędzarnie i zakład rozbioru drobiu, a także odpiek świeżego pieczywa, słodkie wypieki z autorskiej ciastkarni „Natalia i Szymon”, piwa z własnego browaru „Brofaktura” czy ponad 300 indeksów produktów marki własnej to tylko niektóre benefity, które przyciągają do sklepów Topaz coraz większą liczbę Klientów. Dodając do tego program lojalnościowy, w którym uczestniczy już ponad 370000 osób oraz cotygodniową gazetkę promocyjną kolportowaną bezpośrednio do Klienta i cały szereg innych działań marketingowych, otrzymamy pozytywny obraz Topaz. I taki wizerunek oraz poziom świadczenia usług sieć chce podtrzymać w kolejnych latach działalności na polskim rynku FMCG.

Odwiedź

Sieć Marketów

PRIM Market

Polska sieć marketów spożywczo-przemysłowych PRIM MARKET powstała na fundamentach znanego „Zielonego Marketu” należącego do polskiej spółki SPS HANDEL Sp. z o.o. W ramach sieci działa dziś ponad 60 sklepów o powierzchni do 1000mkw w północno-wschodniej części naszego kraju, idealnie wkomponowując się w rytm miejscowości i ich społeczności. Sklepy PRIM MARKET to sklepy czyste i przejrzyste. To placówki, w których Klient zawsze może liczyć na fachową i miłą obsługę. Duży wybór dobrze rozpoznawalnych marek oraz ich tańszych zamienników powoduje, że w sklepach należących do sieci można znaleźć niezbędne produkty na każdą kieszeń. Szczególny nacisk PRIM MARKET kładzie na mięsa i wędliny, które głównie od krajowych dostawców oferowane są Klientom w tradycyjnych ladach mięsnych. Codzienna świeża dostawa owoców i warzyw, a także wyrobów piekarniczych od regionalnych dostawców to gwarant wysokiej jakości, zapachu i smaku. W ostatnim czasie sieć w swoich nowo otwieranych placówkach oferuje Klientom również ciepłe posiłki serwowane w Bistro Prim, a także własny wypiek pieczywa.

ODWIEDŹ

Sieć Sklepów

API MARKET

API MARKET SP. Z.O.O. to polska firma rodzinna, której początki sięgają 2001 roku, kiedy to uruchomiono pierwszą placówkę handlową w Wołominie. Dziś to już 22 sklepy w województwie mazowieckim, do których Klienci mogą zawitać w centrach miast, jak również na terenie większych i mniejszych osiedli mieszkaniowych. Placówki handlowe API MARKET to sklepy o powierzchni od 150m2 do nawet 1000m2, a asortyment, jaki się w nich znajduje, waha się między 5 000 a 20 000 pozycji. Jak pisze sieć na swojej oficjalnej stronie internetowej, dla API MARKET najdroższy jest… Klient! Zarząd spółki za główny cel firmy stawia dostarczenie Konsumentom usług i towarów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. API MARKET to sklepy o przyjaznym klimacie i fachowej i miłej obsłudze. Dla swoich Klientów sieć organizuje cykliczne promocje – zarówno poprzez gazetkę promocyjną, jak i akcje bezpośrednio w PSD.

ODWIEDŹ

Sieć Sklepów

TWÓJ MARKET

Początków polskiej sieci sklepów TWÓJ MARKET należy upatrywać w 1991 roku, kiedy to Karol Białecki wraz z żoną podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego w Budzisławiu Kościelnym. Tytaniczna praca właścicieli zaowocowała kolejnymi sklepami, w tym pierwszym sklepem samoobsługowym. To dało impuls do dalszego rozwoju. Od 2004 roku wszystkie dotychczasowe, jak również nowo otwierane placówki przybrały nazwę TWÓJ MARKET. Dziś to już ponad 52 sklepy w województwie wielkopolskim oraz kujawsko-pomorskim, w których zatrudnionych jest ok. 1400 osób. Każdego miesiąca sieć odwiedza blisko 1 500 000 Klientów, którzy w placówkach handlowych TWÓJ MARKET poza dobrze znanymi brandami, mogą również wybierać spośród najwyższej jakości własnych produktów oferowanych przez sieć. Kiełbasy i wędliny z własnej wędzarni, pieczywo na naturalnym zakwasie, przepiękne i pyszne torty na zamówienie – to niewątpliwie jedne z największych wyróżników sklepów działających pod szyldem TWÓJ MARKET. Rozwój firmy nie byłby możliwy bez rozbudowanej sieci logistycznej, w skład której wchodzi nowoczesne centrum dostawcze wspierane szeroką flotą samochodów, dzięki czemu możliwe jest dostarczanie towarów w szybkim czasie do wszystkich placówek handlowych sieci.

ODWIEDŹ